KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15022034
nr 1502 2034
Teckning
Oidentifierad konstnär. "Långholmen från mitt fönster". Signerad, daterad 18 sept 1980 kl. 18. Blyerts, 38x30 cm, yttermått inklusive ram: 56x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 november 2022
kl 18:26:43
14/11 17:54:40