KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15022034

nr 1502 2034

Teckning

Oidentifierad konstnär. "Långholmen från mitt fönster". Signerad, daterad 18 sept 1980 kl. 18. Blyerts, 38x30 cm, yttermått inklusive ram: 56x46 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 november 2022
kl 18:26:43

14/11 17:54:40 1      Vinnande bud